My account

[woocommerce_my_account]
[woocommerce_checkout]
[woocommerce_cart]

This page is used by Login Designer to preview the login form in the Customizer.

Leave a Reply

Leave a Reply

دستگاه پرس وکیوم ممبران

در عصر جدید با توجه به گسترش روز افزون فناوری های نوین در صنایع مختلف صنعت چوب نیز به مشابه سایر صنایع از این قافله عقب نمانده است. ظهور دستگاه های عامل که کار درود گران  را در زمینه های مختلف به سهولت و با کیفیت بهتری انجام می دهد از نمونه های بارز این پیشرفت است .

عمليات پرسكاری و روکش کردن در صنایع چوب ممكن است با پرس‌ (بالشتكی، مكش كننده) به نام پرس‌ ممبران انجام شود. این نوع پرس دارای محفظه بزرگی از جنس مواد قابل انعطاف ( مانند سیلیکون یا سایر الاستیک های مصنوعی) با ضخامت لایه 2 تا 3 میلیمتر می‌باشد. چنانچه این لایه در محفظه زیرین صفحه پرس باشد با آب گرم پر می‌شود و اگر بالای پرس باشد با هوای گرم پر خواهد شد و در محیطی که قطعه به همراه روکش قرار دارد خلأ ایجاد می‌شود تا حباب بین روکش و قطعه ایجاد نشود. از این پرس برای تولید درب های فرم دار کابینت و یا درب‌های داخل ساختمانی استفاده می‌شود.

 • عملکرد دستگاه پرس ممبران وکیوم

روکش مصرف شده روی صفحه mdf که قبلاً فرم دهی شده است چسبانده می‌شود و می‌توان از روکش های مصنوعی تزئینی مانند فویل‌های pvc یا روکش های چوبی و… برای این کار روی mdf استفاده کرد. همچنین از این دستگاه برای خم کردن صفحات چند لایه و mdf  نیز استفاده میشود.

تفاوت پرس وکیوم ممبران با پرس وکیوم در آن است که در نوع اول با استفاده از صفحه الاستیک موجب شده که علاوه بر فشار بیشتر، حرارت نیز بصورت غیر مستقیم به روکش وارد شود و همینطور در مصرف خود روکش نیز صرفه جویی می‌شود. همچنین در روکشهای ضخیم تر نیز کارایی بهتری دارد.

دستاورد دیگری که پیشرفت فناوری ها در عرصه های مختلف با خود به همراه داشته اند بالا رفتن لیست محصولات و همچنین قدرت انتخاب خریدار است.

 • قابلیت روکش کردن مواد مختلف مانند چوب و ام دی اف

هدف اولیه استفاده از پرس وکیوم ممبران این است که از آن برای روکش کردن مواد مختلف استفاده شود و به کمک آن طرح‌های متنوع خلق شود. این دستگاه با دستگاه‌های پرس وکیوم معمولی از لحاظ روکش کردن چوب و سایر مواد تفاوت خاصی ندارد و عملکرد آنها در این حوزه کاملاً مشابه است. البته با توجه به اینکه در این دستگاه‌ها امکان شکل دهی به نمونه کار فراهم می‌شود، برای کیفیت در انجام کار از یک لایه سیلیکونی استفاده می‌شود که امکان خلأ را به شکل بهتری فراهم می‌کند.

 • قابلیت تغییر ابعاد میز و دیگر قابلیت‌های آن

یکی دیگر از قابلیت‌های دستگاه پرس وکیوم ممبران این است که می‌توان میز آن را تغییر داد و از آن برای ابعاد مختلف کار استفاده کرد. معمولاً میز این دستگاه‌ها به صورت تک سینی یا دو سینی ساخته می‌شود که در حالت تک سینی از یک اندازه مشخص متناسب با اندازه رول پی وی سی استفاده می‌شود و در دستگاه‌های دو سینی می‌توان همزمان با انجام کار یکی از سینی‌ها، میز دیگر را تغییر داد و از اندازه‌های دیگر آن استفاده کرد.

 • تغذیه دستی سینی دستگاه و کشیدن روکش

نحوه قرار گیری نمونه کار بر روی دستگاه پرس وکیوم ممبران به شکلی است که انجام کار آن توسط دست صورت می‌گیرد. این قابلیت در کنترل بیشتر برای وضعیت کار بسیار مهم است و فرد می‌تواند نحوه چینش کار را مطابق با سلیقه خود انجام دهد. در واقع این دستگاه‌ها دارای یک میز صاف هستند که نمونه کار بر روی آنها قرار می‌گیرد و سپس از روکش سیلیکونی بر روی آنها کشیده می‌شود. با پایان کار، روکش سیلیکونی مقاوم در برابر حرارت برداشته شده و نمونه کار نهایی آماده می‌شود.

 • دارای میز فولادی مقاوم به حرارت و خوردگی

میز فولادی یکی دیگر از قسمت‌های دستگاه پرس وکیوم ممبران است که در برابر حرارت و خوردگی مقاوم است. در جریان خمکاری و وکیوم، میز فولادی تأثیر چندانی ندارد و به شکل دهی نمونه کار کمک نمی‌کند، اما ابزاری که بر روی آن قرار می‌گیرد باعث شکل دهی نهایی به آن شده و شکل نهایی کار با توجه به این ابزارها تهیه می‌شود. معمولاً این دستگاه‌ها از ابزارهای خمشی مختلفی برخوردار هستند که انتخاب آنها با توجه به سلیقه مشتری و انتخاب طرح نهایی کار صورت می‌گیرد.

 • قابلیت استفاده از رول‌های pvc در اندازه‌های مختلف

این ویژگی بیشتر در مورد دستگاه‌های دو سینی دیده می‌شود که اپراتور می‌تواند همزمان با کار یکی از سینی‌ها، اقدام به تغییر میز و اندازه آن کند. در حقیقت یکی از بزرگترین مزایای دستگاه‌های پرس وکیوم دو سینی امکان استفاده از دو سینی با ابعاد مختلف است که می‌توان از آنها برای روکش کردن کارهای مختلف استفاده کرد. در مورد پرس وکیوم ممبران نیز می‌توان از همین خصوصیت استفاده کرد و زمانی که دستگاه برای خم کردن و روکش کردن نمونه کار بر روی یک میز عمل می‌کند، می‌توان ابعاد و حتی میز دوم را تغییر داد و از آن برای کارهای با ابعاد متفاوت استفاده کرد.

 • استفاده از کنترلر مرکزی برای کوره و درجه حرارت آن

عملکرد دستگاه پرس وکیوم ممبران بستگی بسیاری به ابزار کنترل دارد و به همین دلیل یکی از مهمترین قطعات دستگاه تبدیل شده است. همانطور که در مطالب قبلی عنوان شد، وظیفه کنترلر تنظیم دمای لازم در داخل کوره، روشن و خاموش کردن المنت‌های برقی، حرکت دادن کوره بر روی میز و تعیین زمان مشخص برای عملکرد دستگاه‌ها است. تمام این فعالیت‌ها به شکل مستقیم بر کیفیت نهایی روکش کردن دستگاه‌های پرس وکیوم تاثیرگذار هستند؛ اما درمورد دستگاه‌های ممبران ممکن است این نقش پررنگ‌تر باشد.

در دستگاه پرس وکیوم ممبران تلاش می‌شود که علاوه بر روکش کردن نمونه کار، امکان همکاری و حالت دهی به آن نیز فراهم باشد. بنابراین علاوه بر اینکه باید دمای مورد نظر برای روکش کردن مناسب باشد، باید برای خمکاری نمونه کار و حفظ حالت نهایی آن نیز تنظیم شود. بنابراین کنترلر به‌خوبی می‌تواند این دو بخش از کار را در اختیار خود گرفته و اپراتور به کمک آن کیفیت نهایی کار خود را تضمین کند.

 • وجود پمپ مکنده برای وکیوم سریع

اگر بخواهیم به یکی دیگر از مشخصات فنی دستگاه پرس وکیوم ممبران اشاره کنیم، باید پمپ دستگاه را نیز در نظر بگیرید. این پمپ وظیفه ایجاد خلأ و وکیوم را برعهده دارد و عملکرد صحیح آن به چسبیدن روکش بر روی نمونه کار و همچنین حالت گرفتن آن با توجه به میز کمک می‌کند. هر کدام از قطعات و ابزارهای استفاده شده در این دستگاه می‌توانند به شکل‌های مختلفی عملکرد آن را تحت تأثیر قرار دهند و قابلیت آن را برای کار در حوزه‌های مختلف بهبود بخشد. بنابرین معمولاً سازندگان این دستگاه‌ها سعی می‌کنند از این ویژگی‌ها به حالت بهینه بهره برده و کیفیت نهایی کار دستگاه را افزایش دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه پرس وکیوم ممبران به سایر مطالب وب سایت ما مراجعه کنید

و یا اینکه با مراجعه به بخش ارتباط با ما با کارشناسان واحد فنی ما در گروه صنعتی پارس رایکا در تماس باشید.

هر خریداری برای تهیه دستگاه پرس وکیوم ممبران MDF می بایست تمامی شرایطی که حاکی از کمیت، قیمت و کیفیت دستگاه پرس وکیوم MDF، قطعات استفاده شده، کیفیت کار خروجی، گارانتی دستگاه پرس وکیوم، خدمات پس از فروش دستگاه و …. را مد نظر قرار دهد. قرار دادن تمامی این شرایط مستلزم این است که خریدار از تمامی شرایط آگاهی داشته باشد.

 • خرید دستگاه پرس وکیوم

در بازار کنونی هرقدمی در جهت سود آوری به همان اندازه که می تواند برای صاحبان کسب و کار سود آور باشد، به همان اندازه نیز خطرناک است. خرید دستگاه های پرس وکیوم نیز از این مقوله مستثنا نیست. البته به واسطه ی قیمت بالای این محصولات لازم دانستیم تا نکاتی را که یادآور معیار های کیفی دستگاه های پرس وکیوم در بازار ایران است را بر شماریم. امیدواریم بتوانیم در راه خدمت رسانی بیشتر به تمامی فعالان در صنعت چوب موفق تر از قبل عمل کنیم.

 • فاکتور های لازم برای خرید دستگاه های پرس وکیوم

۱- وزن دستگاه: فاکتور وزن در هنگام خرید دستگاه های پرس وکیوم اهمیت بسزایی در مبحث حمل و نقل دارد، ولی در مواقعی که دستگاه به صورت خالص از فولاد ساخته می شود اصول مهندسی لازم جهت مقاو مت قسمت های مختلف دستگاه می بایست رعایت شود.

۲- ابعاد میز کار و حجم دستگاه برای ورود به کارگاه تان: در بحث خرید پرس های وکیوم و ماشین آلات سی ان سی چوب بسته به مکان و جایی که در کارگاه خود برای دستگاه مربوطه در نظر گرفته اید می توان در خرید بهتر و به صرفه تری داشت.

۳-ماکزیمم ضخامت پرسی که با mm نمایش داده میشود.

۴- قدرت دستگاه که با فاکتور kw نمایش داده می شود.

۵- فشار وکیوم که بصورت mpa نمایش داده می شود.

۶- باید در نظر داشته باشید که دستگاه بتواند انواع روکش ها را پشتیبانی کند ( روکش های PVC و PET و PP و … ). البته این موضوع بیشتر به پولی که برای خرید دستگاه می پردازد بستگی دارد.

۷- دستگاه باید روی هر سطحی ( چه ابزار خورده و چه صاف ) عمل کند و این ازمزیت های اصلی دستگاه است.

۸- دستگاهی که مصرف برق کمتری دارد مسلماً دستگاه بهتری است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه پرس وکیوم ممبران به سایر مطالب وب سایت ما مراجعه کنید

و یا اینکه با مراجعه به بخش ارتباط با ما با کارشناسان واحد فنی ما در گروه صنعتی پارس رایکا در تماس باشید.

دستگاه پرس وکیوم ممبران کشویی دوسینی تمام اتوماتیک

 

دستگاه پرس وکیوم ممبران آسانسوری تمام اتوماتیک

 

دستگاه پرس وکیوم ممبران تک سینی

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه برش لیزر به سایر مطالب وب سایت ما مراجعه کنید

و یا اینکه با مراجعه به بخش ارتباط با ما با کارشناسان واحد فنی ما در گروه صنعتی پارس رایکا در تماس باشید.

پشتیبانی و گارانتی

تمامی دستگاه های پرس وکیوم ممبران گروه صنعتی پارس رایکا دارای یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد.راه اندازی و آموزش کار با دستگاه

نصب دستگاه های پرس وکیوم ممبران گروه صنعتی پارس رایکا، توسط تکنسین های مجرب که با آخرین تکنولوژی دستگاه ها آشنا هستند صورت می گیرد. همچنین آموزش نحوه کار و اپراتوری نیز در هنگام نصب انجام می گیرد و در صورت نیاز به آموزش بیشتر، کلاس های آموزشی در شرکت تشکیل می گردد.

فروش ویژه

گروه صنعتی پارس رایکا در نظر دارد جهت سهولت کار مشتریان در راستای خدمات مشتری مداری با شرایط ویژه اقدام به فروش محصولات خود نماید.لذا شما صنعتگران گرامی میتوانید ضمن تماس با واحد بازرگانی و دریافت مشاوره تخصصی از این فرصت ویژه بهره مند شوید.

Leave a Reply

To reset your password, please enter your email address or username below

To reset your password, please enter your email address or username below

To reset your password, please enter your email address or username below

منتشر شده
pars pars
Joined مهر ۱۵, ۱۳۹۸
منتشر شده
روزبه پیمان
Joined دی ۲۳, ۱۳۹۷
Show privacy policy

Change your cover photo
Change your cover photo
Change your profile photo
180
This user account status is

ما که هستیم

نشانی وب‌سایت ما هست: https://www.parsraika.ir .

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ترک کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

اگر حساب کاربری دارید و به این سایت وارد می‌شوید، ما کوکی موقت را برای تعیین اینکه آیا مرورگر شما کوکی‌ها را قبول می‌کند تنظیم می‌کند. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و هنگامی که مرورگر شما را میبندد از بین میرود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” به یاد داشته باشید من Me”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدیوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر رفتار دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید.

تجزیه و تحلیل

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر یک نظر را ترک کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظرها را ترک کرده اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

کجا داده‌های شما را ارسال می‌کنیم

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ بررسی شود.

اطلاعات تماس شما

اطلاعات اضافی

چگونه از اطلاعات شما حفاظت می‌کنیم

چه رویه‌های نقض اطلاعات در حال حاضر وجود دارد

چه چیز جدیدی از داده‌ها دریافت می‌کنیم

تصمیم گیری خودکار و / یا پروفایل ما با داده‌های کاربر انجام می‌شود

الزامات افشای قانونی صنعت

دستگاه برش لیزر

امروزه بسیاری از کشورها برای ساخت قاب‌های تزئینی، فریم‌های چوبی و حکاکی طرح‌ها بر روی چوب از دستگاه حکاکی لیزری استفاده می‌کنند. با استفاده از این فناوری می‌توان طرح‌ها و الگوهای پیچیده‌ای را بر روی چوب پیاده کرد. در حکاکی چوب، اشعه لیزر به صورت متمرکز به مواد تابیده می‌شود و با بالا بردن حرارت آن در نقاط مشخص باعث برش ماده می‌گردد، در نتیجه عملیات برش و حک با ظرافت بالایی انجام شده که این عمل با هیچ یک از روش‌های سنتی و مکانیکی قابل اجرا نخواهد بود. حکاکی بر روی چوب از طریق لیزر محصولی بسیار زیبا و صاف تولید خواهد کرد و یکی از ویژگی‌های خوب این روش آن است که در نتیجه کار با لیزر زباله و خاک اره تولید نخواهد شد و تمیزکاری آن به حداقل خواهد رسید.همچنین به دلیل عدم تماس مستقیم اشعه لیزر با ماده، محصول نهایی بر خلاف روش‌های سنتی بسیار صاف و بی‌نقص خواهد بود.

با استفاده از لیزر تقریبا می‌توان بر روی هر نوع چوبی حکاکی انجام داد و با توجه به نوع چوب میزان قدرت مورد استفاده برای دستگاه لیزر مشخص می‌شود.

 • انواع دستگاه برش لیزر

دستگاه برش لیزر به طور کلی به دو دسته تقسیم می شوند:

دستگاه برش لیزر مخصوص حکاکی بر روی فلزات
دستگاه برش لیزر بر روی حکاکی بر روی غیر فلزات
استفاده از دستگاه برش لیزر در صنایع مختلف کاربرد دارد. صنایع فلزی، صنایع تبلیغات، صنایع چوب، صنایع پارچه و چرم سازی و صنعت شیشه
برش و حکاکی با دستگاه برش لیزر سرعت و دقت را بسیار بالا می برد.

 • ویژگی حکاکی بر روی چوب با لیزر

 1. حکاکی چوب با استفاده از لیزر از دقت و ظرافت بالایی در انجام حکاکی و برش برخوردار است.
 2. امکان حکاکی طرح های بسیار پیچیده و ظریف را فراهم می‌آورد.
 3. تبدیل آسان و سریع طرح‌های اولیه به محصول نهایی
 4. امکان حکاکی با عمق‌های متفاوت
 5. ایجاد سطحی صاف و بدون خاک اره
 • کاربردهای دستگاه برش لیزر

 1. دکورسازی، ماکت، مدل سازی، مصنوعات چوبی، لوح، تندیس، قاب و … .
 2. برش اولیه چوب های قالب های دایکات و آماده کردن آن برای مرحله تیغ گذاری.
 3. تابلوهای تبلیغاتی MDF و شاسی سازی جهت مصارف فضاهای داخـل و خارج.
 4. ساخت مصنوعات چوبی تزئین شده با معرق. در حال حاضر برخی از درها یا میزهای چوبی گران قیمت، با استفاده از طرح های معرق تزئین می شوند. دستگاه های لیزر برش می توانند انواع طرح های معرق را با سرعت و سهولت، بدون آن که نیازی به صرف وقت زیاد برای برش ورقه های چوبی با اره مویی باشد را برش دهند. علاوه بر این، دستگاه لیزر، برش را با دقت و ظرافت بیشتری انجام می دهند. با این وصف، با دستگاه های لیزر می توان طرح های معرق را به صورت انبوه تولید کرد.
 5. ساخت قاب عکس ام دی اف یا چوب. به خاطر قابلیت برش دستگاه های برش لیزر، می توان با این دستگاه ها به تولید انبوه قاب های گران قیمت چوب یا ام دی اف پرداخت.
 6. ساخت پازل های چوبی. با دستگاه های لیزر می توان انواع پازل های چوبی را به سهولت و سرعت به صورت انبوه تولید نمود. برای انجام این کار تنها کافی است طرح اولیه پازل در کامپیوتر تهیه شده و سپس بر روی ورقه نازک چوبی بریده شود.
 7. ساخت محصولات تزئینی چوبی. با لیزر می توان مجموعه بسیار متنوعی از کالاهای تزئیناتی یا سوغاتی را تهیه کرد. با جستجویی در اینترنت می توان طرح های فراوانی از این محصولات را به دست آورد.
 • مزایای دستگاه برش لیزر چوب

 1. سرعت و سهولت در اجرای کار
 2. عدم تولید براده و ضایعات به علت دقت و ظرافت بالا
 3. عدم تولید آلودگی صوتی
 4. برش های دقیق پیچیده برروی انواع چوب جهت معرق کـاری و مصنـوعات چوبی دکوری
 5. عدم نیاز به سرمایه گذاری بالا
 
 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه برش لیزر به سایر مطالب وب سایت ما مراجعه کنید

و یا اینکه با مراجعه به بخش ارتباط با ما با کارشناسان واحد فنی ما در گروه صنعتی پارس رایکا در تماس باشید.

 

 • برای کار با دستگاه برش لیزر از کجا شروع کنم؟

اولین قدم در شروع کار با دستگاه برش لیزر، انتخاب و خرید دستگاه است. عوامل مختلفی در انتخاب و خرید یک دستگاه تأثیرگذار هستند و از قیمت دستگاه گرفته تا اندازه آن و قابلیت‌های آن، همگی باید مد نظر قرار گیرند. اگر به دنبال یک کارگاه کوچک با درآمد محدود هستید، دستگاه‌های با اندازه کوچک مناسب هستند. اما اگر می‌خواهید سرمایه‌گذاری بلندمدت انجام دهید و از دستگاه خود برای سال‌های سال کار بکشید، توصیه ما این است که از یک دستگاه برش لیزر با اندازه بزرگ‌تر استفاده کنید. این دستگاه به شما این امکان را می‌دهد که در کار خود تنوع بیشتری داشته باشید و قدرت مانور خود را برای مشتری‌های مختلف حفظ کنید.
خرید دستگاه برش لیزر مناسب، به شما این اجازه را می‌دهد که محصولات مختلف را با اندازه‌های مختلف برش دهید. کسانی که یک کسب و کار را شروع می‌کنند، ضروری است که توان رقابت در بازار را داشته باشند و حتی در برخی موارد از رقبای خود پیشی بگیرید. انتخاب دستگاه بزرگ‌تر با قابلیت‌های بیشتر امکان تولید انبوه را به شما می‌دهد و درصورتی‌که تعداد سفارشات شما رشد کند، شرایط پاسخگویی به مشتریان را خواهید داشت. معمولاً برای شروع کار یک دستگاه برش لیزر با اندازه 130 در 90 سانتیمتر مناسب است. همچنین توصیه می‌شود که یک دستگاه با حداقل 80 وات داشته باشید که بتوانید انواع سفارشات را انجام دهید.

 • راهنمای خرید دستگاه برش لیزر

در سال‌های اخیر از لیزر برای برش و حکاکی بر روی انواع چوب استفاده بسیاری شده و موجب تحولاتی در این صنعت شده است. با استفاده از لیزر می‌توان به راحتی طرح های متنوعی را بر روی چوب ایجاد کرد در صورتیکه در گذشته ایجاد چنین طرح‌هایی به روش سنتی و مکانیکی با دشواری بسیاری همراه بود و زمان زیادی برای انجام آن لازم بود. در برخی موارد نیز محصول نهایی از کیفیت بالایی برخوردار نبود. با ورود لیزر این امکان به وجود آمد تا صنعتگران با شخصی سازی و تولید طرح های متنوع، محصولات اختصاصی خود را تولید نمایند.

از جمله ویژگی های مهمی که هنگام خرید دستگاه برش لیزر باید مورد توجه قرار گیرد توان برش آن است. قدرت مورد استفاده دستگاه در صنایع چرم و کیف با صنعت چوب و حکاکی متفاوت می باشد. تیوب لیزر این دستگاه ها در توان ها و عمر مفید گوناگونی تولید می گردند . از جمله 40، ۸۰ ، ۱۰۰ ، ۱۳۰ ، ۲۰۰ وات و .. با عمر مفید 3000 ، 7000 و 10000 ساعت کار می توان نام برد.

 • کدام دستگاه برش لیزر را بخریم؟

قبل از خرید دستگاه برش و حکاکی لیزری باید برای خود مشخص کنید که از این دستگاه برای چه هدف و کاربرد هایی قصد استفاده دارید. آیا هدف شما برش قطعات است یا حکاکی بر روی قطعات و یا هر دو .

کیفیت حکاکی با قدرت تیوب لیزر نسبت عکس دارد . یعنی هر چه قدرت تیوب لیزر افزایش پیدا کند، از کیفیت و دقت حکاکی کاسته می شود.

اگر کار شما بیشتر حکاکی است و برشکاری شما محدود تا قطر 5 میلیمتر روی مواد نرم است، دستگاه با تیوب حداکثر 80 وات خریداری کنید ولی اگر بیشتر کار شما برش کاری بر روی مواد سخت با قطر بیشتر از 5 میلیمتر است از دستگاه با تیوپ حداقل 130 وات استفاده نمایید اما پیشنهاد ما دستگاه با تیوب لیزر Reci W4 100w است که تقریبا برای همه کارها مناسب است.

تیوب لیزر نصب شده بر روی دستگاه ها قابل تعویض و ارتقاء می باشد به شرط آنکه پاور تغدیه دستگاه نیز متناسب با تیوپ لیزر انتخاب و تغییر نماید.

 • میز کار دستگاه برش لیزر

امروزه اکثر تولید کنندگان، دستگاه لیزر خود را با دو میز مشبک لانه زنبوری و تیغه ای ارائه می نمایند که هر میز برای یک نوع مواد کارایی خاص دارد.رایج ترین اندازه میز کار برای دستگاه های برش لیزر در کارهای تابلو سازی و خدماتی ، میز 90*130 و 130*180 سانتی متر است. میز دوم به تمام ورق نیز مشهور است. خرید کدام دستگاه بستگی به نیاز شما دارد.

اگر نوع و قطر کار شما متفاوت می باشد و می خواهید در بخش وسیعی از خدمات یا صنایع کار کنید و یا اگر قصد کار حکاکی بر روی اجسام مدور را دارید پیشنهاد می گردد دستگاه با میز کار متحرک عمودی خریداری نمایید که اندکی گرانتر از دستگاه با میز ثابت است و به راحتی می توانید هر قطعه کار با هر قطری بر روی آن قرار دهید و همچنین باید دستگاه شما توانایی نصب سیستم روتاری را هم داشته باشد.

روتاری دستگاه کوچکی است که امکان حکاکی و برش بر روی قطعات مدور را فراهم می کند.این دستگاه بر روی میز دستگاه لیزر قرار می گیرد و قطعات گرد جهت حکاکی به آن وصل می گردد. این دستگاه با گردش آرام قطعه ، امکان حکاکی بر روی آن را فراهم می کند.

ولی اگر نوع کار شما محدود به قطر و نوع خاصی است ، مثلا فقط بر روی ورق های ام دی اف و یا پلکسی گلاس 3 میلیمتر کار خواهید کرد ، لزومی ندارد هزینه اضافی جهت خرید دستگاه میز برقی پرداخت نمایید.

از فاکتور های مهم و تعیین کننده در قیمت و کیفیت یک دستگاه برش لیزر علاوه بر تیوب لیزر ، نوع مادربرد و نوع و قابلیت میز کار مورد استفاده در آن و همچنین توان سیستم خنک کننده آن ( چیلر ) می باشد.

سرعت و دقت برش و حکاکی با لیزر بسیار تابع نوع مادر برد آن است ،مادر برد های جدید دارای قابلیت هایی چون کنترل دقیق و پیش نمایش انجام کار، صفحه نمایش رنگی و خطا یابی خودکار می باشند و همچنین به علت دارا بودن قابلیت های نرم افزاری پیشرفته، کنترل کاربر را کمتر و سیستم به صورت تمام خودکار ، تمام مراحل و فرایند کار را کنترل می نماید.

 • بهترین مادربرد با قیمت مناسب کدام است؟

بهترین مادربرد های موجود در بازار ایران از نظر تناسب کیفیت به قیمت، اکنون RDC-6332G و RDC-6442G می باشند.

نوع چیلر و تناسب قدرت خنک کنندگی آن با توان تیوب لیزر هم از عوامل تاثیر گذار در کارایی و قیمت یک دستگاه لیزر به شمار می رود. برای تیوب لیزر 80 وات به بالا از چیلر حداقل 5000 باید استفاده گردد.

چیلر های تمام اتوماتیک مدل S&A میتوانند انتخاب خوبی باشند.

 • از عوامل دیگر تعیین کننده یا متمایز کننده قیمت دستگاه ها

1- آپشن های نصب شده در دستگاه

2-مقدار تعهد و خدمات پس از فروش فروشنده

3- مقدار سودی است که واردکننده یا فروشنده برای خود در نظر می گیرد می باشد.

برخی از آپشن ها و قطعات اضافی نسب شده بر روی دستگاه ها مانند “فوکوس اتوماتیک اولیه” که فقط جهت تنظیم اولیه فاصله هد با سطح کار استفاده می گردد و قادر نیست در حین کار و با تغییر قطر یا انحنا ، مجددا فاصله را تنظیم نماید، کارایی محسوس و مهمی در دستگاه لیزر ندارند و نه تنها گاهی باعث برور اختلال در کار دستگاه می گردند بلکه باعث افزایش قیمت دستگاه نیز می گردند.

لذا در خرید دستگاه بهتر است بابت آپشن هایی مبلغ اضافی پرداخت نمایید که الزاما در کار شما تاثیر محسوسی داشته باشند.

نکته مهم : متاسفانه مشاهد شده که برخی از فروشندگان به توسط همین دستگاه های لیزر اقدام به حکاکی جعلی آرم و اطلاعات بر روی قطعات نموده و به عنوان مثال چیلر یا تیوپ لیزر های با قدرت کم و بی کیفیت و بی نام و نشان را به جای برند های معروف جهانی به فروش می رسانند.

 • خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش کالا بسیار مهم است. دستگاهی که خدمات پس از فروش ضعیفی دارند به هیچ عنوان خریداری ننمایید. شما پس از خرید دستگاه بسیار به گارانتی و پشتیبانی نیازمندید. از هر مجموعه ای دستگاه را خریداری میکنید آن مجموعه موظف است دستگاه را به هر مکانی که مشتری بخواهد ارسال کند و کارشناسان آن را نصب نمایند و سپس آموزش های لازم به اپراتور داده شود.

البته باید به این نکته اشاره نمود که اپراتور دستگاه باید بر روی نرم افزار کورل تسلط کافی داشته باشد تا بتواند به راحتی آموزش ها را فرا گیرد.

اگر تجربه ی اپراتور دستگاه برش لیزر بالا باشد هم سرعت و کارایی بالا می رود و هم متریال کمتری مصرف می شود.

موضوع دیگر که باید به آن توجه شود شرکتی است که از آن خرید می کنید.

زمانی که شما شرکت مناسبی بیابید با خیال راحت می توانید به ادامه مراحل بعد بپردازید.

در این صورت هم می توانید از مشاوره های رایگان کارشناسان و متخصصین آن استفاده کنید و هم می توانید روی خدمات پس از فروش آن حساب نمایید.

همه این موارد به صورت رایگان می باشد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه برش لیزر به سایر مطالب وب سایت ما مراجعه کنید

و یا اینکه با مراجعه به بخش ارتباط با ما با کارشناسان واحد فنی ما در گروه صنعتی پارس رایکا در تماس باشید.

دستگاه برش لیزر PR-1390

 

دستگاه برش لیزر PR-1318

 

مشخصات فنی

مدل

PR- 1390  &   PR-1318

سطح کار سینی

1300*2500 میلیمتر

توان لیزر

60, 80, 100, 130, 150, 180  وات

نوع لیزر

تیوپ شیشه­ ی پلمپ شده با لیزر CO2

سیستم خنک کننده

آب خنک چیلر صنعتی پیشرفته

موتور

استپ موتور

سیستم کنترل کننده

سیستم متصل شونده به کامپیوتر و نرم افزار مخصوص یا کنترل از سر دستگاه

سرعت حک

0-     70000 میلیمتر بر دقیقه

سرعت برش

0-     18000 میلیمتر بر دقیقه

واتاژ

50/-60 HZ / 110 V/ 220 V /AC

دقت (برگشت به نقطه­ی قبلی)

0.01 میلیمتر

مصرف برق

کمتر از 2000 وات

دما

0 – 45  درجه سانتیگراد

رطوبت

5- -95%

فایل های پشتیبانی شده

AL,BMP,DXF,DST,PLT و پشتيباني مستقيم Corel Draw ,Auto Cad

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه برش لیزر به سایر مطالب وب سایت ما مراجعه کنید

و یا اینکه با مراجعه به بخش ارتباط با ما با کارشناسان واحد فنی ما در گروه صنعتی پارس رایکا در تماس باشید.

پشتیبانی و گارانتی

تمامی دستگاه های برش لیزر گروه صنعتی پارس رایکا دارای یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد.راه اندازی و آموزش کار با دستگاه

نصب دستگاه های برش لیزر گروه صنعتی پارس رایکا، توسط تکنسین های مجرب که با آخرین تکنولوژی دستگاه ها آشنا هستند صورت می گیرد. همچنین آموزش نحوه کار و اپراتوری نیز در هنگام نصب انجام می گیرد و در صورت نیاز به آموزش بیشتر، کلاس های آموزشی در شرکت تشکیل می گردد.

فروش ویژه

گروه صنعتی پارس رایکا در نظر دارد جهت سهولت کار مشتریان در راستای خدمات مشتری مداری با شرایط ویژه اقدام به فروش محصولات خود نماید.لذا شما صنعتگران گرامی میتوانید ضمن تماس با واحد بازرگانی و دریافت مشاوره تخصصی از این فرصت ویژه بهره مند شوید.

دستگاه سی ان سی تخت و روتاری

Computer numerical control  یا CNC ، ماشین آلاتی هستند که با استفاده از کامپیوترها توانایی اجرای فرمان های کنترلی را دارند.

حضور اپراتور برای کار با دستگاه ، محدود به حضور در پشت بخش کنترل کننده است و نوشتن برنامه ها فقط برای یکبار انجام می شود و بعد دستگاه این عمل را هرچند بار گه بخواهیم بدون حضور اپراتور تکرار می کند. 

به طور معمول دستگاه های cnc دارای سه محور ( X  (طول ) ، Y  ( عرض ) ، Z  (ارتفاع ) )  می باشند و از فرز (مته) برای برش و حکاکی استفاده میکنند. 

دستگاه CNC  یکی از مهم ترین دستگاهی است که امروزه با توجه به کاربرد های آن در صنایع مختلف ( چوب ، سنگ ، فلز و …. ) استفاده می شود. 

می توان CNC  را دستگاه مادر برای این صنایع دانست . 

صنایع مختلف از دقت و سرعت این دستگاه استفاده می کنند تا بهره وری خود را افزایش و روند کاری خود را بهبود بخشند.

دستگاه CNC انواع مختلفی دارد که در دسته بندی های مختلفی هم طبقه بندی می شوند . 
دسته بندی ممکن است بر اساس سایز یا نوع کاربرد آن باشد.
شما با توجه به نوع کاری که با دستگاه می خواهید انجام دهید و قدرت و توان مورد نیازتان می توانید دستگاه CNC مد نظر خود را انتخاب کنید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه سی ان سی به سایر مطالب وب سایت ما مراجعه کنید

و یا اینکه با مراجعه به بخش ارتباط با ما با کارشناسان واحد فنی ما در گروه صنعتی پارس رایکا در تماس باشید.

از انواع دستگاه های CNC چوب و سنگ می توان به دستگاه های زیر اشاره کرد:

 1. دستگاه حکاکی و برش CNC
 2. دستگاه CNC بدون وکیوم
 3. دستگاه حکاکی و برش CNC با میز وکیوم
 4. دستگاه CNC ربات
 5. دستگاه CNC خراطی چند کله
 6. دستگاه حکاکی CNC روتاری و تخت
 7. دستگاه CNC حکاکی و برش 5 محور
 8. دستگاه CNC حکاکی و تخت 12 هد
 9. دستگاه CNC حکاکی و برش سنگ
 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه سی ان سی به سایر مطالب وب سایت ما مراجعه کنید

و یا اینکه با مراجعه به بخش ارتباط با ما با کارشناسان واحد فنی ما در گروه صنعتی پارس رایکا در تماس باشید.

ویژگی های یک دستگاه CNC :

1- اصلی ترین قسمت دستگاه اسپیندل آن است که در دو نوع هوا خنک و آب خنک می باشد. 
سیستم آب خنک با توجه به گردش مداوم آب داخل اسپیندل برای انجام کارهای خدماتی که مدت زمان کار در آنها زیاد است مناسب می باشد.  اسپیندل ها توان های متفاوتی دارند ، هرچه قدر قدرت اسپیندل بیشتر باشد روند کار بهتر خواهد بود.
2- موتور های دستگاه بهتر است سه فاز باشند تا از قدرت بیشتری برخور دار باشد ، سروو موتور دارای اینکودر و استپ موتور بدون اینکودر است، هزینه نگه داری استپ موتور نسبت به سروو موتور پایین تر است. 
3-DSP  یا کنترلر (3 محوره یا 4 محوره ) مهم ترین قسمت یا مرکز فرمان دستگاه cnc  می باشد. 
DSP قابل استفاده با سیستم الکترونیک پیشرفته و برنامه نویسی داخلی می باشد که این دستگاه را بی نیاز از کامپیوتر می کند و دسترسی آسان و کارکرد راحت تری را برای اپراتور فراهم می کند. 
DSP  دارای حافظه طولانی و ذخیره ی اطلاعات می باشد. 
پس از قطع برق یا خاموش شدن دستگاه توسط اپراتور به وسیله dsp  می توان ادامه کار را انجام داد.
کنترل سرعت دستگاه و همچنین تنظیم ارتفاع z  از دیگر مزیت های DSP  می باشد.
4- برای تبدیل حرکت دورانی به حرکت خطی از چرخ دنده های شانه ای استفاده می شود. 
چرخ دنده شانه ای مورب از مزایای زیر برخوردار می باشد :
–    عدم محدودیت سرعت نسبت به بال اسکرو ، عمر و ماندگاری بالا 
–    از بین بردن لقی و لرزش 
–    بزرگ تر شدن سطح درگیری 
–    دقت بالاتر در حد بال اسکرو 
–    ظرفیت بالا در حد انتقال بار 
5-روغنکاری توسط پمپ روغن در دستگاه CNC  باعث کاهش حرارت و افزایش طول عمر قطعه و کاهش درگیر بودن قطعات با یکدیگر و اصطحکاک میان آنها می شود.
6- پمپ وکیوم باعث ثابت نگه داشتن قطعه کار و مکش قوی و یکنواخت در تمامی فضای میز می شود.
7- بال اسکرو باعث حرکت بار در راستای محور z  می شود و حداکثر میزان انتقال بار در این راستا وابسته به طول بال اسکرو و بازو دستگاه است.
8- برای داشتن حرکت مستقیم ، یکنواخت و روان از ریل و واگن استفاده میشود. ساچمه های موجود نیروهای شعاعی وارد بر بدنه دستگاه را دفع می کنند.
9- مکنده ها ( صنعتی و نیمه صنعتی ) دارای موتور های تک فاز یا سه فاز می باشند. 
مکنده های صنعتی موتوری با قدرت بالا و مکنده نیمه صنعتی موتور کوچکی دارد.
مکنده صنعتی در کارگاه های پیشرفته و مکنده نیمه صنعتی در کارگاه های کوچک تر استفاده می شود.
 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه سی ان سی به سایر مطالب وب سایت ما مراجعه کنید

و یا اینکه با مراجعه به بخش ارتباط با ما با کارشناسان واحد فنی ما در گروه صنعتی پارس رایکا در تماس باشید.

مشخصات دستگاه سی ان سی چوب

دستگاه سی ان سی چوب ساخت گروه صنعتی پارس رایکا مشخصات زیر را دارد:
 1. اسپیندل 7.5 کیلو وات HSD مجهز به نرم افزار artcam سیستم خنک کننده اسپیندل فن الکتریکی
 2. سیستم ball screw محورz
 3. قابلیت حکاکی 2 بعدی و 3بعدی
 4. دارای کنترلر حرفه ای جهت ارسال فایل به دستگاه بدون نیاز به کامپیوتر
 5. میز کاری بزرگ در ابعاد 2 متر در 4 متر  سی ان سی
 6. قابلیت برش یک ورق کامل MDF
 7. میز وکیوم با 8 قسمت قابل کنترل
 8. دارای سیستم روغن کاری ریل و واگن
 9. تعویض آسان ابزارهای مختلف
 10. ارتباط راحت بین دستگاه و کابینت کنترل سیستم
 11. دارای جمع کننده گرد و غبار بسیار قوی (Dust colector)
 12. DSP کنترلر و پورت یو اس بی
 13. امکان ادامه کار پس از قطع جریان برق
 

مشخصات فنی سی ان سی تخت تولید شده در گروه صنعتی پارس رایکا

مدل

XMR / 6090 X2

XMR / 90180 X2

XMR/120240 X2

XMR/130250 X2

ابعاد

30 * 90 * 60

سانتي متر

30 * 180 * 80

سانتي متر

30 * 240 *120

سانتي متر

30 * 250 *130

سانتي متر

عمق حک

15 سانتي متر

15 سانتي متر

15 سانتي متر

15 سانتي متر

حداکثر سرعت حک

6000

ميلي متر بر دقيقه

6000

ميلي متر بر دقيقه

6000

ميلي متر بر دقيقه

6000

ميلي متر بر دقيقه

اسپیندل

5/ 5 کیلو وات

5/ 5 کیلو وات

5/ 5 کیلو وات

5/ 5 کیلو وات

سیستم خنک کننده

آب خنک

آب خنک

آب خنک

آب خنک

نوع ریل های (X, Y, Z)

مربعی خطی

مربعی خطی

مربعی خطی

مربعی خطی

اندازه ابزار

12/7 ، 6 .0 ، 3/175

12/7 ، 6 .0 ، 3/175

12/7 ، 6 .0 ، 3/175

12/7 ، 6 .0 ، 3/175

نوع فایل دریافتی

G کد

G کد

G کد

G کد

محورهای انتقال دهنده

X, Y دنده شانه اي

Ball Screw Z

X ,Y دنده شانه اي

Ball Screw Z

X ,Y دنده شانه اي

Ball Screw Z

X ,Y دنده شانه اي

Ball Screw Z


مشخصات فنی سی ان چند کله (مولتی هد) تولید شده در گروه صنعتی پارس رایکا

خصوصات

اندازه
میز کار

اندازه
دستگاه

نوع
موتور

حداکثر
سرعت کار

توان
اسپیندل

سرعت
اسپیندل

حداکثر
سرعت حرکت

دقت
کار

وزن
کلی

برق
مصرفی

CNC flat 12 Head

1200 * 210 * 300 mm

4000 * 2500 * 1900 mm

Servo motor

15 m/min

2.5 KW

24000 rpm

20 m/min

0.05 mm

2000 Kg

380 V, 50 Hz, AC

CNC 6 flat Head

1200 * 210
* 330 mm

2350 * 2900 * 1900 mm

Servo motor

15 m/min

2.5 KW

24000 rpm

20 m/min

0.05 mm

2000 Kg

380 V, 50 Hz, AC

CNC 12 Head Rotari

1200 * 210 mm

2200 * 2000 * 3260 mm

Servo motor

15 m/min

2.2 KW

24000 rpm

20 m/min

0.05 mm

2000 Kg

380 V, 50 Hz, AC

CNC 8 Head Rotari

1200 * 300
mm

3630 *
2430 * 1900 mm

Servo motor

15 m/min

2.2 KW

24000 rpm

20 m/min

0.05 mm

2000 Kg

380 V, 50 Hz, AC

CNC 6 Head Rotari

2200*1700*2680 mm

3630 mm * 2430 mm * 1900 mm3

Servo motor

15 m/min

2.2 KW

24000 rpm

20 m/min

0.05 mm

2000 Kg

380 V, 50 Hz, AC


برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه سی ان سی به سایر مطالب وب سایت ما مراجعه کنید

و یا اینکه با مراجعه به بخش ارتباط با ما با کارشناسان واحد فنی ما در گروه صنعتی پارس رایکا در تماس باشید.

پشتیبانی و گارانتی

تمامی دستگاه های سی ان سی گروه صنعتی پارس رایکا دارای یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد.راه اندازی و آموزش کار با دستگاه

نصب دستگاه های سی ان سی گروه صنعتی پارس رایکا، توسط تکنسین های مجرب که با آخرین تکنولوژی دستگاه ها آشنا هستند صورت می گیرد. همچنین آموزش نحوه کار و اپراتوری نیز در هنگام نصب انجام می گیرد و در صورت نیاز به آموزش بیشتر، کلاس های آموزشی در شرکت تشکیل می گردد.

فروش ویژه

گروه صنعتی پارس رایکا در نظر دارد جهت سهولت کار مشتریان در راستای خدمات مشتری مداری با شرایط ویژه اقدام به فروش محصولات خود نماید.لذا شما صنعتگران گرامی میتوانید ضمن تماس با واحد بازرگانی و دریافت مشاوره تخصصی از این فرصت ویژه بهره مند شوید.

Leave a Reply

CNC Flat Full Option machine
cnc1
Kharati
Pars Rayka Laser Cutting machine
3 Pars rayka Laser Cutting machine
2 Pars rayka Laser Cutting machine
laserr3
CNN Multi-option
CNN flat new Facebook, full option
Model 2220
new_flatbed1
I felt bad, my model 1220
Vacuum Press machine membrane double tray sliding
Membrane vacuum Presses
Vacuum Press machine membrane double tray
New

The printer device with a bad feltThe machine has the unique ability to print on a variety of hard surfaces and flat metrics. However, using computer system, advanced technology, and the ability to print orders with different sizes has made it different capabilities.

The overall benefits of the device are felt bad as follows.

Speed and high print quality

The use of high-strength Ewing inks

Of a strong surface for keeping materials and material with different weights

Ability to work on materials with different thicknesses, wood ceramic glass leather Plexiglas PVC

Printing on hard and unflexible surface

Possibility to see the process of printing and visiting the head of the device (this option is very useful in the maintenance process and cleaning the head of the machine, and you can control the performance moment of the headphones.)

High strength of body and portability of different weights

Rapid drying of samples with UV radiation or special heaters

Ability to read different design softwares

The device's digital control and show working details

A flat printing machine is a bad of high benefits, but it requires training and skills to work with it. On the other hand, how to install and set up your device can also affect the quality of your work.

Technical specifications

Model

X 2220

Speed

M2/H16

Color numbers

۵ colors, CMYK

Composite type

Uv

Ink-supply system

Auto

Compound concentration

۳٫۵ PL

Head model

RICOH 1225

Head count

۴, ۶, ۸, ۱۲

Nozzle number

۱۲

Electrical

۵۰ HZ/220 V/AC

RIP Software

Caldra, Photo Print, Nt Jet Manager V9

Desktop level

۲۵۰ * ۱۲۵ cm

Print Quality

DPI 720 x 2160

Supported files

PSD/DWG/HPG/HPG/PLT/PS/FJB/JPG/BMP
Environmental conditions

۷۵-۴۵% moisture, temperature 20-27 °c

 

For more information about our flat printer device, please visit our other content website.

Or by visiting our contact section with our technical experts in Pars Rayka industrial group.


Submit Request

Support & Warranty

All the bad printers of Pars Rayka Industrial Group have a one year warranty and 10 years after sale service.

Set up and train work with the device

Installing a bad flat printer machine pars rayka Industrial group, is performed by experienced technicians who are familiar with the latest technology of devices. Also, training of work and operator is also performed during installation and in case of need for further training, training courses are in the company.


Special Sale

Pars Rayka Industrial Group intends to sell its products for the convenience of customers in line with customer service oriented with special conditions. So you can enjoy this special opportunity in contact with the business unit and receive expert advice.

دستگاه پرینتر فلت بد یووی

این دستگاه دارای توانایی بی نظیر جهت چاپ بر روی انواع سطوح سخت و متریالهای تخت است. با این وجود، با استفاده  از سیستم کامپیوتری، تکنولوژی پیشرفته، و امکان چاپ سفارشات با اندازه متفاوت باعث شده است که این دستگاه قابلیتهای متفاوتی داشته باشد.

مزایای کلی دستگاه فلت بد به این شرح است.

سرعت و کیفیت چاپ بالا

↵ استفاده از جوهرهای یووی با مقاومت بالا

↵ وجود سطح مستحکم برای نگه داشتن مواد و متریالهای با وزن مختلف

↵ توانایی کار بر روی مواد با ضخامت مختلف، چوب سرامیک سنگ شیشه چرم پلکسی پی وی سی

↵ چاپ بر روی سطح سخت و غیرقابل انعطاف

↵ امکان دیدن فرایند چاپ و بازدید هد دستگاه (این گزینه در فرایند نگهداری و تمیز کردن هد دستگاه بسیار مفید است و می‌توانید به صورت لحظه‌ای عملکرد هدها را کنترل کنید.)

↵ استحکام بالای بدنه و قابلیت حمل اجسام با وزن مختلف

↵ خشک شدن سریع نمونه به کمک اشعه UV یا هیترهای مخصوص

↵ قابلیت خواندن نرم‌افزارهای طراحی مختلف

↵ کنترل دیجیتالی دستگاه و نشان دادن جزئیات کار

↵ دستگاه چاپ فلت بد از مزایای بالا برخوردار است، اما برای کار کردن با آن نیاز به آموزش و مهارت دارید. از طرفی نحوه نصب و راه‌اندازی دستگاه نیز می‌تواند بر کیفیت کار شما تأثیرگذار باشد.

مشخصات فنی

مدل

X ۲۲۲۰

سرعت

m2/h16

تعداد رنگ

۵ رنگ، CMYK

نوع مرکب

UV

سیستم مرکب رسانی

خودکار

غلظت مرکب

۳٫۵ PL

مدل هد

RICOH 1225

تعداد هد

۴، ۶، ۸، ۱۲

تعداد نازل

۱۲

برق

۵۰ HZ / 220 V / AC

نرم افزار RIP

Caldra , Photo Print , Nt Jet Manager V9

سطح میزکار

۲۵۰*۱۲۵ سانتیمتر

کیفیت چاپ

Dpi 720*2160

فایل های پشتیبانی شده

PSD/DWG/HPG/HGL/PLT/PS/FJB/JPG/BMP
شرایط محیطی

۷۵ – ۴۵ % رطوبت، دما ۲۰ – ۲۷ درجه سانتیگراد

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه پرینتر فلت بد یووی به سایر مطالب وب سایت ما مراجعه کنید

و یا اینکه با مراجعه به بخش ارتباط با ما با کارشناسان واحد فنی ما در گروه صنعتی پارس رایکا در تماس باشید.

پشتیبانی و گارانتی

تمامی دستگاه های پرینتر فلت بد یووی گروه صنعتی پارس رایکا دارای یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد.راه اندازی و آموزش کار با دستگاه

نصب دستگاه های پرینتر فلت بد یووی گروه صنعتی پارس رایکا، توسط تکنسین های مجرب که با آخرین تکنولوژی دستگاه ها آشنا هستند صورت می گیرد. همچنین آموزش نحوه کار و اپراتوری نیز در هنگام نصب انجام می گیرد و در صورت نیاز به آموزش بیشتر، کلاس های آموزشی در شرکت تشکیل می گردد.

فروش ویژه

گروه صنعتی پارس رایکا در نظر دارد جهت سهولت کار مشتریان در راستای خدمات مشتری مداری با شرایط ویژه اقدام به فروش محصولات خود نماید.لذا شما صنعتگران گرامی میتوانید ضمن تماس با واحد بازرگانی و دریافت مشاوره تخصصی از این فرصت ویژه بهره مند شوید.

صنعتگر گرامی؛

با تکمیل اطلاعات این فرم میتوانید مشخصات دستگاه مد نظر خود را تعیین کنید و در صورت تمایل جهت دریافت قیمت دستگاه مورد نظرتان با وارد کردن شماره تماس و پست الکترونیکی خود، منتظر تماس تلفنی کارشناسان واحد بازرگانی ما باشید.

کارشناسان ما با بررسی درخواست شما طی دو روز اداری با شما تماس خواهند گرفت.

لیست قیمت دستگاه ها بر اساس کیفیت، کارایی، ملزومات و قطعات، جنس دستگاه، خدمات پس از فروش و … تنظیم می شود.

همچنین شما می توانید با مراجعه به قسمت تماس با ما، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید تا ضمن دریافت مشاوره رایگان، تصمیم گیری در خصوص خرید دستگاه مورد نظرتان راحتتر و به صرفه تر باشد تا پس از نصب و راه اندازی دستگاه بتوانید بهترین استفاده و بالاترین سود را داشته باشید.

کافیست فرم زیر را پر نمایید تا با ارسال لیست قیمت برای شما، تصمیم نهایی را گرفته و اقدامات لازم را انجام دهید.

لطفا موارد زیر را به دقت مرقوم فرمایید تا لیست قیمت این ماشین آلات در ساعات اداری برای شما ارسال گردد.

موارد ستاره دار الزامی است.

شما می توانید با پر کردن این فرم هر زمان که نیاز به پشتیبانی حرفه ای، یا سوالی دارید، با ما تماس بگیرید.
شما همچنین می توانید با تکمیل فرم زیر نظرات یا انتقادات خود را با ما در میان گذارید.
و نیز اگر نیاز به پشتیبانی فنی دارید میتوانید با شماره تلفن های ۰۹۱۳۳۳۳۹۷۴۴ یا ۰۹۹۱۳۰۹۰۷۹۸ با کارشناسان واحد فنی ما در ارتباط باشید. 

یمکنک الاتصال بنا عن طریق ملء هذا النموذج کلما کنت فی حاجه
إلى دعم مهنی، أو لدیک أسئله، ویمکنک أیضا مشارکه
تعلیقاتک معنا عن طریق ملء النموذج أدناه. ۷۹۸ لا تنزعج مع خبرائنا التقنیین. 

You can contact us by filling out this form whenever you need professional support, or have questions
. You can also share your comments with us by completing the form below. And also
if you need technical support, you can call the phone number 09133339744 or 09913090. 798 stay tuned with our technical experts. 

گروه صنعتی پارس رایکا

مجموعه ­ای دانش‌محور، جوان، خلاق،‌ در مسیر رشد و شکوفایی

گروه صنعتی پارس رایکا، از سال ۱۳۹۲ با رویکردی دانش‌بنیان و با هدف بومی سازی دستگاه­ های اتوماسیون اداری و صنعتی فعالیت خود را آغاز نموده است. این مجموعه با بهره‌گیری از کارشناسان متخصص، متعهد و کار آزموده خود توانسته است طراحی­ های منحصربه‌فردی در این زمینه به صورت کارا، ایمن و انعطاف‌پذیر ارائه و تولید نماید که هم اکنون در حال توسعه و گسترش است.

ما اعتقاد داریم هیچ چیز به اندازه دانش نمی تواند به انسان در راه افزایش کیفیت زندگی کمک کند. از اینرو با کمک دانش و تخصص فارغ التحصیلان برتر دانشگاه قدم در راه رشد شکوفایی صنعت ملی و بومی سازی دانش این حوزه گذارده­ ایم.

ما معتقدیم با پشتیبانی منظم و دقیق، به مشتریان اطمینان خاطر می­ دهیم که محصول ساخته شده گروه ما از قابلیت اطمینان و کارایی بی­نظیری برخوردار است چراکه پس از دریافت محصول، همواره ما را در کنار خود همراه می ­بیند.

از اینرو تا به امروز؛ طراحی منحصربفرد، احساس مسئولیت در کنترل کیفیت، برنامه­ ریزی زمان­مند و تحویل به موقع محصول، پشتیبانی و خدمات پس از فروش آن رمز موفقیت گروه ما بوده است.

[contact-form-7 id=”744″ title=”لیست قیمت محصولات”]

این یک برگه‌ی نمونه است که با یک نوشته در وبلاگ تفاوت دارد زیرا برگه‌ها در یک مکان ثابت می‌مانند و معمولاً در فهرست پیوندهای درونی سایت شما نمایش داده می‌شوند (در بیشتر پوسته‌ها). بیشتر افراد کار کردن با برگه‌ها را از یک برگه‌ی «درباره من» که آن‌ها را به خوانندگان سایت معرفی می‌کند، شروع می‌کنند. برای مثال این‌چنین می‌گویند:

سلام دوستان، من روزها یک کارمند اداری هستم و شب‌ها یک راننده تاکسی، این وبلاگ من است. من در اهواز زندگی می‌کنم که شهری در جنوب غربی ایران است.

یا چیزی شبیه این:

شرکت XYZ در سال ۱۳۶۵ تاسیس شد و ارائه‌دهنده محصولات صنعتی است. این شرکت ۲۰۰۰ کارگر و کارمند دارد. امیدواریم از محصولات ما راضی باشید.

به‌عنوان یک کاربر تازه‌ی وردپرس فارسی شما برای پاک کردن این برگه و ساختن برگه‌های تازه می‌توانید به پیشخوان خود مراجعه کنید. موفق باشید!